PORADNA - Vlasové hnojivo

Husté složení, hustý výsledekVyplň prosím všechna pole.

Martina
11. 08. 2022

Dobrý den. Mohu užít tablety ráno obě? Večer občas zapomenu. Děkuji M.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, můžete užívat obě tablety současně.

 

Lucie
28. 07. 2022

Dobrý den užívám vlasové hnojivo už dlouho a jsem s nim moc spokojena chci se zeptat je možné kombinovat s jinými vitaminy hairburts když chci zvýšit účinek nebo to nemá cenu a vlasové hnojivo má stejné látky ve velké míře jako jiné vitamíny ?

 

Vlasové hnojivo: Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s našim přípravkem spokojena 🙂 S ohledem na to, že se ptáte na kombinování s jinými vitaminy, předpokládáme, že užíváte tablety. Pokud chcete ještě umocnit efekt tablet Vlasové hnojivo, doporučujeme buďto zkombinovat užívání s užíváním pečujících přípravků se stimulačním efektem, tzn. například šampony nebo séra (třeba Vlasové hnojivo;-) nebo vybírat doplňky stravy přímo s látkami, které v Hnojivu tabletách nejsou. S ohledem na to, že je Vlasové hnojivo komplexní produkt, bude to ale možná vyžadovat delší pátrání. Namátkou připadá v úvahu například kolagen.

 

Jitka
11. 07. 2022

Dobrý den, 21.3.jste mi odpovídali na užívání vlasového hnojiva při léčbě Eliquis. To je v pořádku, děkuji. Mám první balení, uzivam tablety teprve 1.mesic. Vim, že se berou dlouhodobe, ale jaká je zkušenost, kdy se projeví aspoň zmírnění padání vlasů?
Dekuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, u někoho je první zlepšení patrné již cca po měsíci užívání, výraznější efekt lze ale očekávat přibližně po třech měsících, což souvisí s vývojovými stádii vlasů.

 

Martina
11. 07. 2022

Dobrý den, mohu používat vlasové hnojivo společně s Biosilem či Methioninem? Předem děkuji za odpověď

Vlasové hnojivo: Dobrý den, kombinace těchto produktů s tabletami Vlasové hnojivo by byla zbytečná, protože samo obsahuje vysoké dávky biotinu a methioninu. Uvedené produkty ale můžete kombinovat s šamponem či sérem Vlasové hnojivo – zde lze očekávat synergickou účinnost.

 

Alžběta
11. 07. 2022

Dobrý den, mohu užívat tablety vlasového hnojiva při diagnóze a léčbě roztroušené sklerózy. Vlasy padají na popud léčby. Děkuji za odpověď.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, pro přesné vyloučení kontraindikací by bylo ideální uvést nám konkrétní užívané léky – prosím, obraťte se na naši zákaznickou linku 725 935 053 nebo nám je můžete zaslat na e-mail: info@ceskaapoteka.cz. Děkujeme za pochopení.

 

Petra
21. 03. 2022

Dobrý den, mohu užívat vlasové hnojivo společně s biotinem? Biotin 900.

Děkuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, doplněk stravy Vlasové hnojivo je sám velmi bohatým zdrojem biotinu, doporučujeme tedy samostatné užívání biotinu vyloučit a dále užívat pouze Vlasové hnojivo, které obsahuje velké dávky biotinu v kombinaci s dalšími účinnými složkami.

 

Jitka
21. 03. 2022

Dobrý den, po prodělaném covidu hodně padají vlasy. Mohu uzivat tablety, když beru lék na ředění krve Eliquis? Lékaři obecně nedoporučuji jakékoli doplňky, a tkání napr.kombinavi vitaminů D+K.
Dekuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, kombinace léku Eliquis a doplňku stravy Vlasové hnojivo by neměla představovat problém, nicméně rozhodně doporučujeme neužívat přípravky společně, ale časově užití obou oddělit v průběhu dne a nepřekračovat doporučenou denní dávku Vlasového hnojiva.

 

Tereza
21. 03. 2022

Dobrý den, tablety používám měsíc a objevilo se mi akné (velke podkožní bulky) nikdy před tím jsme tohle neměla. Co s tím? Děkuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, s touto reakcí se setkáváme poprvé, teoreticky by se mohlo jednat o zvýšenou citlivost na některou z obsažených látek. Doporučujeme tablety vysadit a tím ověřit, zda je opravdu intolerance příčinou problému nebo je důvod potřeba hledat jinde.

 

Minehava
17. 03. 2022

Dobrý den
Používám 2 tablety denne už 2 měsíce a nezdá se mi ze bych měla vlasy hustší. Ale nepadají mi tolik. Spis pozoruji ze je mám do dvou dnů vlasy opravdu velmi mastné jako bych je týden nemyla! Co s tím?

Také jsem vyzkoušela sampon (4x) a silně mě po něm svedi hlava. Byl to tester tak to není zase taková tragédie. Ale asi mi v mem něco vadí.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, podobné obtíže jsme u tablet zatím nezaznamenali, velmi děkujeme za zpětnou vazbu. Není možné, že došlo souběžně s užíváním tablet také ke změně stravovacích návyků či jiných okolností (sport, spánek, prostředí, roční období), které by mohly zvýšené maštění vlasů zapříčinit?

 

Lucie
17. 03. 2022

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu používat šampon, když mám citlivou pokožku hlavy (svědění, lupy). Hlavní problém je ale padání vlasů.
Děkuji, přeji hezký den.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, šampon je na přírodní bázi, navíc obsahuje extrakt kopřivy, který právě svědění a lupy zmírňuje, tkž by vám měl vyhovovat nejen skrz omezení vypadávání, ale i přidružených problémů vlasové pokožky.

 

Lucie
17. 03. 2022

Dobry den,
mohu vlasove kojeni uzivat pri kojeni?
Dekuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, tablety neobsahují žádné složky, které by mohly představovat překážku, nicméně není k dispozici dostatek klinických výzkumů pro užívání látky MSM během těhotenství a kojení. Pokud máte jakékoli pochybnosti, doporučujeme buďto se poradit s vaším lékařem nebo užívat šampon či sérum, které jsou v tomto ohledu zcela vhodné i během těhotenství a kojení.

 

Helena
17. 03. 2022

Dobrý den,po spolknutí tablety dochází k bušení srdce a nepříjemné pocity jako kdybych požila halucinogeni latku jak tento přípravek užívat bez těchto příznaků.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, tablety neobsahují žádnou složku, která by měla bušení srdce a další popsané potíže způsobovat. Je možné, že vám pouze nevyhovuje například vůně tablet, užívání tablet nalačno nebo je naopak potřebujete zajíst a problém bude mít spíše psychický původ. Doporučujeme zkusit změnit dobu užívání tablet či užívání před/po jídle.

 

Honza
17. 03. 2022

Dobrý den, chci se zeptat, jestli po vaších vitamínech, dorostou i kouty? Děkuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, doplněk stravy obsahuje látky (mimo jiné např. velké dávky biotinu), které podporují růst, omezují vypadávání a zlepšují kondici vlasů po celé ploše vlasové části hlavy včetně tzv. koutů. V potaz je nutné brát pouze to, že problém s intenzivním vypadáváním vlasů je nutné řešit co nejdříve – pokud je vlasový folikul („kořínek“) neaktivní několik let, odumírá a vlas z něj již nevyroste. Jinými slovy, pokud se kouty teprve tvoří, je při rychlém jednání velká šance vlasy zachránit. Pokud jsou kouty už řadu let vytvořeny, jejich zarůstání není pravděpodobné.

 

Nela
21. 12. 2021

Dobrý den,
můžu prosím užívat šampon a sérum během těhotenství?
Děkuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, šampon a sérum Vlasové hnojivo můžete bez obav užívat během těhotenství i kojení. Hezký den.

 

Dana
21. 12. 2021

Dobrý deň,

Môžem použiť šampón aj sérum na veľmi senzitivnu pokožku hlavy.
Boli a páli ma. Mám seboreu.

Dakujem

Vlasové hnojivo: Dobrý den, pokud je primárním problémem seborea, dovolili bychom si doporučit specializované přípravky z řady Capillus Seborea – šampon https://www.ceskaapoteka.cz/8029000000-cannaderm-capillus-seborea-sampon-150ml a sérum https://www.ceskaapoteka.cz/8156000000-cannaderm-capillus-vlasove-serum-seborea-40ml.

 

Mary
30. 11. 2021

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jestli se v posledním roce nějak měnila kvalita tabletek? Třeba menší množství nějaké látky? Předem díky za odpověď 🙂

Vlasové hnojivo: Dobrý den, obsah účinných látek se neměnil, pouze došlo ke zcela minimální změně u látek pomocných, což souviselo s úpravou výrobního procesu.

 

Naďa 69
16. 11. 2021

Mohu užívat vlasové hnojivo v tabletách pokud mám chronické srdeční selhání. Děkuji ☺️

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, můžete, v přípravku není obsažena žádná složka, která by ovlivňovala srdeční činnost. Hezký den 🙂

 

Adriana
31. 10. 2021

Dobrý den, prosím, neobsahuje vlasové hnojivo ve formě tablet lepek?
Děkuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, neobsahuje, tablety Vlasové hnojivo jsou vhodné i pro celiaky.

 

Vendula
31. 10. 2021

Dobrý den, chci se zeptat je možné po dvouměsíčním užívání vlasového hnojiva přibírat na váze? Když jsem začala tablety brat tak jsem měla 67 a po tvou měsících jsem přibrala na 74 nikdy se mi to nestalo a jim pořád stejně . Děkuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, toto je značně nepravděpodobné, Vlasové hnojivo neobsahuje žádné složky, které by mohly přibírání na váze způsobit. Ani dlouhodobě užívající zákazníci tento problém nezaznamenávají. S ohledem na to, že posun hmotnosti je poměrně výrazný a pokud opravdu je možné vyloučit změnu ve způsobu stravování či množství pohybové aktivity, doporučili bychom návštěvu lékaře, protože prudký nárůst hmotnosti může mít například hormonální či jinou příčinu, kterou by rozhodně bylo vhodné prověřit.

 

Renata
28. 06. 2021

Dobrý den, mohu tabletu vlasového hnojiva užít hned ráno na lačno s ostatními léky, které běžně beru, např. na vysoký tlak, na žaludeční reflux antihistaminika a antidepresiva. Nebo doporučujete až po jídle? Pokud by to šlo vše dohromady, nachystám si a nezapomenu. Děkuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, můžete bez obav užívat souběžně s vašimi léky 🙂 Hezký den

 

Petra
10. 03. 2021

Ahoj, od te doby, co beru hnojivo mě bolí děsně prsa. Žádné hormony ani jiné doplňky neberu. Je to možné?

Vlasové hnojivo: Dobrý den, to je značně nepravděpodobné, Vlasové hnojivo neobsahuje látky, které by mohly tyto vedlejší účinky způsobovat. Pokud se nemůže jednat o těhotenství či jiné přirozené hormonální změny (přechod, kojení atp.), navrhovali bychom buďto zkusit tablety na čas vysadit nebo rovnou návštěvu lékaře, aby se vyloučily jiné možné příčiny.

 

Jitka
30. 11. 2020

Dobrý den koupila jsem si tablety Vlasové hnojivo.Muzu se Vás zeptat ty tablety mají divnou vůni , když jsem to otevřela nevěděla jsem jestli to můžu brát děkuji za odpověď .

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, toto aroma je u Vlasového hnojiva zcela běžné. Je dáno řádově vyšším obsahem účinné látky biotin než je běžné u konkurence. Vtipně by to šlo popsat tak, že Vlasové hnojivo sice nevoní, ale pomáhá 🙂

 

Andrea
20. 11. 2020

Chci se zeptat co mi nejrychleji pomůže na takzv.cédéčko na hlavě .Nejspíš to mám po tatínkovy a jsem z toho zoufalá.

 

Vlasové hnojivo: Dobrý den, pokud Vám jde o co nejrychlejší a nejvýraznější efekt, zkuste přípravky kombinovat – užívat tablety + umývat vlasy šamponem Vlasové hnojivo (pozor, je nezbytné dodržet 3min působení na pokožce) a po umytí použít sérum. Pokud máme vybrat 1 přípravek a jste přesvědčena, že na problém mají vliv hlavně genetické dispozice po tatínkovi, volte mezi šamponem a sérem.

 

dominika
12. 10. 2020

mohu sampon pouzivat denne?

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, rozhodně můžete, pokud jste zvyklá mýt si vlasy každý den, je vhodné šampon Vlasové hnojivo také každý den k jejich umytí používat.

 

Šárka
02. 08. 2020

Dobrý den,
Mohou tabletky užívat kojící ženy?
Děkuji a hezký den

Vlasové hnojivo: Dobrý den, v tabletách není nic, co by mělo jakkoli vadit, nicméně pro látku MSM zatím není k dispozici dostatek odborných studií, aby bylo možné vysloveně ji doporučit kojícím ženám. Doporučujeme se proto poradit s lékařem či lékárníkem, případně zvolit šampon či sérum.

 

Zdenka
01. 06. 2020

Dobrý den, já mám asi jiný problém. Možná se mi vlasy trochu zlepšily, říká kosmetička, protože chodím i na ultrazvuk vlasů, což je podpora růstu buněk, ale chci se zeptat, jestli vitamíny neobsahují i hormony. Jelikož mi narostly a zpevnily se prsa, jen to bolí. Prosím za odpověď.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, přípravek rozhodně neobsahuje žádné hormonální složky, proto bychom doporučili vyloučit jiné možné příčiny zaznamenaných změn – užívané léky (mimo jiné např. antikoncepce), ale i potraviny (například lněná vláknina, sója apod. mohou ve velkém množství ovlivnit hladinu ženských hormonů, což by mohlo souviset s uvedenými změnami).

 

Monika
01. 06. 2020

Dobry den, mozem poprosit o kompletne zlozenie pre serum Vlasove hnojivo?
Dakujem

Vlasové hnojivo: Dobrý den, složení séra níže:

Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Lavandula Angustifolia Oil, Menthol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Pimpinella Anisum Fruit Oil, Urtica Dioica Extract, Linalool, Caffeine, p-Anisic Acid, Alcohol, Silybum Marianum Extract, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Limonene, Potassium Sorbate, Geraniol, Coumarin.

 

Tereza V
26. 04. 2020

Dobrý den,

můžete prosím zveřejnit plné složení šamponu Vlasové hnojivo?

Děkuji předem,

Tereza

 

Vlasové hnojivo: Dobrý den, složení šamponu viz níže:

Ingredients/Složení: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Lactic Acid, Sodium Laurate, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Lavandula Angustifolia Oil, Glyceryl Undecylenate, p-Anisic Acid, Linalool, Caff eine, Pimpinella Anisum Fruit Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Alcohol Denat., Alcohol, Urtica Dioica Extract, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Silybum Marianum Extract, Potassium Sorbate, Cyclotetrasiloxane.

 

Honza
14. 04. 2020

Dobrý den,
Děkuji za odpověď. Dle předchozí odpovědi. Je tedy na tento případ vhoden i vlasové hnojivo?
Děkuji

 

Vlasové hnojivo: Ano, rozhodně je Vlasové hnojivo vhodné 🙂

 

Honza
13. 04. 2020

Dobrý den,
Děkuji za odpověď. Mám nasadit ten produkt v případě, že mi při mytí zůstávají na rukou cca 70 vlasů? Je to normální? Nebo kolik průměrné vypadnou člověku vlasů za 1 mytí vlasů? Dokáže mě toto zbrzdit?
Děkuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, běžně se uvádí, že normální je 50-100 vypadlých vlasů denně. Problém to je hlavně v případě, že se situace náhle výrazně zhorší, pak je potřeba hledat příčinu. Může to být stres, redukční dieta, chybějící živiny ale třeba také projev nějakého onemocnění (rozhodně není dobré váhat s návštěvou lékaře, pokud pozorujete malá ohraničená lysá kolečka ve vlasaté části hlavy) nebo dědičná dispozice. Právě dědičný faktor bývá velmi častým důvodem vypadávání vlasů u mužů. Zcela eliminovat jej nelze, nicméně je možné vypadávání vlasů zmírnit a zpomalit tak proces ztráty vlasů. Zde právě platí pravidlo, že čím dřív, tím lépe, protože vlasová cibulka po několika letech od výpadu vlasu zcela odumře. Pokud je péče zahájena včas, je ještě možné cibulku stimulovat k růstu nového vlasu. Vypadávání vlasů u mužů je většinou zapřičiněno tím, že nedochází k dostatečnému prokrvení a vyživení vlasové cibulky. Vlas postupně slábne, stává se tenčí a pokud dosud vyrůstají nové, dorůstají také kratší délky. Pomoci mohou látky stimulující prokrvení a výživu vlasových kořínků – například kofein nebo zelený čaj.

 

Honza
09. 04. 2020

Dobrý den,
Je tento přídavek vhodné i pro muže? Od 30? delaji se mi kouty. Dekuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, ano, Vlasové hnojivo je vhodné i pro muže. V případě mužské alopecie bychom doporučovali především šampon a sérum. Oba přípravky obsahují kofein a komplex Hustoplex, díky čemuž nejen omezují vypadávání, ale také stimulují růst nových vlasů, zvyšují jejich pevnost a hustotu. Vlasové hnojivo je vhodné užívat dlouhodobě, přičemž u šamponu je stěžejní nechat jej po napěnění 3 min působit (stěžejní pro vstřebávání kofeinu). Sérum je koncentrovanější, bezoplachová forma, která působí na vlasové pokožce až do dalšího mytí vlasů. Sérum je možné aplikovat přímo na konkrétní místa, kde zaznamenáváte problém s vypadáváním vlasů. Všechny přípravky Vlasové hnojivo je možné užívat jak samostatně, tak pro co nejrychlejší a nejvýraznější účinek souběžně. Hezký den 🙂

 

Dana
22. 01. 2020

Dobrý den, beru tablety necelé 2 měsíce a vlasy působí hustěji, ale mám pocit, že jsou drsnější, hůř se rozčesávají. Samozřejmě ještě používám kondicionér jiné značky. Neplánujete také výrobu knodicionéru? Dále prosím o info, jestli se doporučuje pauza např. po 3 měsících užívání tablet, nebo lze brát stále dál. Díky

Vlasové hnojivo: lze užívat dlouhodobě, nicméně cca po půl roce užívání doporučujeme 1-2 měsíce pauzu, abyste vlasy dodatečnou výživou příliš nerozmazlila a organizmus nezlenivěl, co se týče vstřebávání vitaminů a minerálů z běžného jídla. Kondicionér zatím neplánujeme, byť to do budoucna ani nevylučujeme. Zatím je Vlasové hnojivo dostupné jako tablety, šampon a v horizontu cca 1-2 měsíců plánujeme další novinku, která bude opět dostupná v lékárnách, zdravých výživách i na eshopech.

 

Lucie
06. 01. 2020

Dobrý den, chtěla bych vědět přesné složení včetně jednotek. Díky

Vlasové hnojivo: Dobrý den, účinné látky obsažené v 1 tabletě jsou:  L-methionin 100 mg, MSM (methylsulfonylmethan) 50 mg, cystin 50 mg, křemík 20 mg, zinek 10 mg, kyselina pantothenová (vitamin B5) 5,5 mg, biotin (vitamin B7) 2 mg. Doporučené dávkování jsou 2 tablety denně.

 

anna
06. 01. 2020

i presto,ze me po tech praskach boli zaludek tak opravdu to funguje ,ze mi vlasy prestali padat,ale boli me po nich zaludek.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, doporučujeme tedy neužívat na lačno, ale až po jídle. Obtíže se zažíváním by se tím měly upravit.

 

Jana
06. 01. 2020

Dobrý den,
je možné užívat šampon každý den? Myji si vlasy obden a následující den jsou vlasy krásně načechrané, ale ten další už tolik ne. Užívám tablety i šampon, tak to zas nechci „přehnojit“ 😉

Vlasové hnojivo: Dobrý den, bez obav šampon můžete využívat každý den. Osobně denně používám šampon i tablety a funguje to výborně 🙂

 

Adél
28. 12. 2018

Kvůli tomu, že jsem brala léky na bázi hormonů mi začaly ve velkém množství padat vlasy. Lékárnice mi doporučila tento přípravek a musím říct, že po měsíci užívání mi vlasy přestaly padat téměř úplně a začaly růst nové. Mohu všem doporučit

 

Marcela
05. 12. 2018

Dobrý den, mám problém s polykáním větších tablet a někde jsem se dočetla, že u některých léčiv a doplňků stravy může být problém, pokud se tableta nespolkne v celku, ale rozkouše. Léčivé a podpůrné látky se pak prý do těla neuvolňují v takovém časovém intervalu, který by obal tablety při normální spolknutí zajistil. Může být toto problém u Vašeho doplňku stravy? Děkuji.

Vlasové hnojivo: Dobrý den, u Vlasového hnojiva tento problém nevzniká. Pokud tabletu rozkoušete, její účinnost tím nebude nijak ovlivněna.

 

Daniela
04. 04. 2018

Dnes jsem dostala pochvalu jak mi zhoustly vlasy a narostly..to sem byla prekvapena..tablety beru uz skoro mesic

 

Ilona
02. 11. 2017

Mohu se zeptat kolik se bere tablet denne? Nemohu se nikde docist. Dekuji

Vlasové hnojivo: Dobrý den, berou se 2 tablety denně.

 

zuzka
02. 11. 2017

jde to

 

Andrea
10. 10. 2017

Vytamíny beru teprve 14 dní,ale jsem zvědavá na to jaký bude výsledek za dalších pár týdnů.Vlasy mi opět začali hodně padat,ale o co mi jde je růst ten je u mě hodně pomalý.Už jsem vyzkoušela jinou značku a po 8 měsících se zlepšila jen kvalita,ale růst byl stejný.Tak držte palečky ženy.

 

Karolína
06. 10. 2017

Pokud někdo čeká, že mu zaroste pleš, tak to nevím nevím, ale rozhodně mi teď vlasy méně padají, působí hustším dojmem a vyrůstá mi spousta nových vlasů. Za mě spokojenost. Beru už 3. měsíc

 

Lída
25. 09. 2017

Moc jsem tomu nevěřila, ale funguje to skvěle. Už po měsíci mi začly rašit nové vlasy a zarůstat kouty. Nevím jestli je to možné, ale zdá se mi, že se mi vlasy i méně mastí….

 

Vlasta
13. 09. 2017

Vlasové hnojivo používám asi 2 měsíce a jsem prostě nadšená. Vlasy rychleji rostou a mnohem méně padají.