Pleťové hnojivo collagen drink je jedinečný doplněk stravy ve formě osvěžujícího nápoje s příjemnou chutí tropického ovoce. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojem kolagenu doplněného rostlinnými extrakty, vitaminy a biotinem, díky čemuž zajišťuje intenzivní výživu, regeneraci a zlepšení vzhledu a kvality pokožky i vlasů.

Pleťové hnojivo
Kdy je vhodné užívat Pleťové hnojivo
    ­
  • v případě ztráty svěžesti a jasu pleti4
  • pro celkové zlepšení vzhledu pleti a pokožky4
  • při zatížení pleti stresem, toxiny, opalováním nebo líčením5
  • pro zachování mladistvé a pružné pokožky5
  • při zhoršeném stavu vlasů6
­

Collagen drink Pleťové hnojivo je jedinečný doplněk stravy ve formě osvěžujícího nápoje s příjemnou chutí tropického ovoce. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojem kolagenu doplněného rostlinnými extrakty, vitaminy a biotinem, díky čemuž zajišťuje intenzivní výživu, regeneraci a zlepšení vzhledu a kvality pokožky i vlasů. Antioxidační a ochranné účinky 4vinné révy a 5zeleného čaje brání škodlivému působení volných radikálů, účinně omezují stárnutí pokožky a propůjčují jí svěží a rozzářený vzhled. Vlivem působení vinné révy je pleť celkově krásnější, hladší, jsou redukovány nedokonalosti pokožky a omezen vznik strií i celulitidy. Obsažený kolagen doplňuje vitamin C, který podporuje jeho tvorbu v pokožce, čímž vyhlazuje pleť a zlepšuje její pružnost. Proteiny chlorelly podporují vyloučení toxinů z pokožky a tím pleť omlazují. Vitamin B5 redukuje únavu a vyčerpání pleti. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojem 6biotinu, který zlepšuje také kvalitu vlasů, podporuje růst a omezuje nadměrné vypadávání vlasů.

Výsledkem pravidelného užívání Pleťového hnojiva je celkově krásnější, svěží a rozzářená pokožka.4

30 sáčku

Košík
Tabulka výživových hodnot:
Složenív 8 g (1 sáček)%RHP*
Kolagen 5 g není stanovena
1Extrakt zeleného čaje (Camellia sinensis) 40 mg není stanovena
2Vitamin C(kyselina askorbová) 30 mg 37,5%
3Extrakt vinné révy (Vitis vinifera) 20 mg není stanovena
4Chlorella (oligoproteiny a glykoproteiny) 15 mg není stanovena
5Vitamin B5 (Pantothenan vápenatý) 12 mg 200%
6Biotin 2 mg 4 000%

* (%) RHP = referenční hodnota příjmu v % v denní dávce, 8 g granulátu.
1Zelený čaj obsahuje silné antioxidanty, které brání předčasnému stárnutí a chrání pokožku před volnými radikály, následky UV záření a působením znečištěného prostředí. Zelený čaj navíc regeneruje organizmus ve stresových situacích, má uvolňující a osvěžující účinek. Vitamin C chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. 3Vinná réva má antioxidační účinky a brání tak působení volných radikálů, omezuje stres a celkově zlepšuje stav i vzhled pokožky. Vinná réva rovněž pomáhá redukovat celulitidu. 4Chlorella vyniká antioxidačními účinky, schopností absorbovat i vyčistit toxiny a posílit vitalitu organizmu. 5Vitamin B5 omezuje únavu a vyčerpání. 6Biotin přispívá k zachování dobrého stavu pokožky i vlasů.