ŘASOVÉ HNOJIVO SÉRUM PŘEDSTAVUJE KONCENTROVANOU VÝŽIVU A PÉČI PRO ŘASY A OBOČÍ. VÝSLEDKEM PRAVIDELNÉ APLIKACE ŘASOVÉHO HNOJIVA JSOU NEKONEČNĚ DLOUHÉ, HUSTÉ A PRUŽNÉ ŘASY S FASCINUJÍCÍM OBJEMEM.

Řasové hnojivo
Kdy je vhodné užívat Řasové hnojivo:
    ­
  • při nedostatečné délce, hustotě a objemu řas
  • při špatné kvalitě či poškození řas
  • po permanentním prodlužování nebo nalepování řas
  • při nedostatečném růstu obočí
­

Mimořádně účinné složení séra Řasové hnojivo spojuje jedinečnou přírodní složku, isoflavon Genistein, zodpovědnou za podporu růstu řas i obočí, s příznivými účinky kofeinu, kreatinu a biotinu. Složení je navíc doplněno o panthenol, který řasám zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje jejich maximální pevnost a pružnost. Sérum je vhodné také pro podporu růstu či zvýraznění chloupků obočí, například při jeho nedostatečném růstu či nešetrném protrhání.

3 ml

Košík
Použití: Skladování:

Sérum pomocí pěnového aplikátoru naneste 1x denně (optimálně večer před spaním) podél horní i dolní linie řas, případně v oblasti obočí, kde chcete podpořit růst chloupků. Aplikujte na důkladně odlíčený obličej, v dostatečném množství a co nejblíže kořínkům řas či chloupkům obočí, ale tak, aby nedošlo k zanesení séra do oka. Pro dosažení optimálního efektu je nutné sérum aplikovat pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců a následně kúru opakovat pro zachování maximálního efektu na délku, hustotu i kvalitu řas a obočí.