Vlasové hnojivo
Vlasové hnojivo
Vlasové hnojivo - výživa
Vlasové hnojivo

výživa Vlasové hnojivo

Kdy je vhodné užívat tablety Vlasové hnojivo:
    ­
  • ­při nadměrném vypadávání vlasů1,3 včetně nervového2,3 či hormonálního2 původu
  • při pomalém růstu vlasů1,3
  • při zvýšené lámavosti vlasů1,3
  • při zhoršené kvalitě vlasů a vlasové pokožky1,3
  • pro podporu přirozené hustoty a vitality vlasů1,3

60 tablet

 

150 + 60 tablet

Košík
Popis produktu: Doporučené dávkování: Skladování a upozornění: Tabulka výživových hodnot:

Doplněk stravy, vlasová výživa v podobě tablet je postaven na účinku sirných aminokyselin methioninu a cysteinu, které jsou zdrojem keratinu – základního stavebního prvku vlasů. Unikátní složení doplňuje MSM (methylsulfonylmethat) – organická síra označována za „minerál krásy“, mimořádně vysoká dávka 3biotinu pro rychlý a výrazný účinek tablet na stav vlasů a komplex vitaminů (2vitamin B5) a minerálů (1zinek, křemík) blahodárně působících na vlasové buňky1.

Díky vysokému obsahu účinných látek a unikátnímu složení Vlasového hnojiva je účinek rychlý a výrazný. Přesto je pro optimální účinnost vhodné užívat přípravek alespoň 3 měsíce. V případě, že trpíte dlouhodobými problémy s kvalitou vlasů nebo z nejrůznějších důvodů přijímáte menší množství výživových látek (dieta, poruchy trávení, nevyvážená strava atd.) můžete Vlasové hnojivo užívat dlouhodobě, případně jeho účinek podpořit používáním šamponu či séra Vlasové hnojivo.

Vypadávání vlasů a jejich zhoršená kvalita může mít mnoho příčin. Vlasové hnojivo je unikátní nejen jedinečnou kombinací účinných látek, ale také samotným účinkem. Kromě nedostatečného vyživení vlasů totiž napomáhá také řešení dalších nejčastějších příčin vedoucích ke zhoršení jejich kondice. Mezi tyto příčiny patří například stres2,3, vyčerpání2,3 nebo hormonální nerovnováha2.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Vlasové hnojivo - šampón

PÉČE – šampon

VLASOVÉ HNOJIVO
STOP
nadměrnému
vypadávání vlasů

ZJISTIT VÍCE
Vlasové hnojivo - sérum

PÉČE – sérum

VLASOVÉ HNOJIVO
STOP
nadměrnému
vypadávání vlasů

ZJISTIT VÍCE